En Mükemmel Çözümler

 
     
 

Tematek Tekstil ve Bilişim Sistemleri olarak konfeksiyon sektörüne yazılım üreten bir yazılım firmasıyız ve ürettiğimiz yazılımların eğitimini ve çevre birimlerle olan donanım desteğini vermekteyiz. Designcad ve Fotodijit, her ikisi de firmamız tarafından üretilmiş yerli yazılımlardır ve yazılımlarımızı hazırlarken modelistler, üretim sorumluları ve üniversitelerle yapılan çalışmalar neticesinde elde ettiğimiz üretim mantığını baz alıyor böylece kolay ve profesyonel programlar üretiyor ve geliştiriyoruz.

 
     
     
 

 
     
     
 

Geleceğimiz olan gençlerin nitelikli ve donanımlı yetişmeleri konusunda tüm eğitim kurumlarına ücretsiz yazılım ve eğitim desteği sağlamaktayız.

 

Türkiye’de moda sektörüne yön veren üniversiteler ve eğitim kurumları ile DesignCad’i geliştirmek en büyük heyecanımız ve yönlediricimiz.

Tematek bundan sonrada müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda yazılımlarını sürekli geliştirmeye devam edecektir.

 

Ayrıca, dünya standardında teknolojik gelişmeleri takip ederek, yazılımlarını daha üst seviyelere çıkarmayı da vizyonumuzun bir gereği olarak görmekteyiz. Türk konfeksiyon sektörünün en kullanışlı ve en profesyonel yazılımları en

uygun fiyata kullanmasını istiyoruz.

 

 
 

 
     
     
 

Müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler de, ne kadar doğru bir yol izlediğimizin bir kanıtıdır.

Tekstilci dostlarımız bize güveniyor, biz de onlara her zaman en gelişmiş desteği sunmaya devam edeceğiz.

 

Tematek Tekstil ve Bilişim Sistemleri

 

 
     
     
     
     
 

 
 
Hakkımızda    Teknik Servis    Eğitim    İletişim

© 2019 Tematek Tekstil ve Bilisim Sistemleri